+48663241023 pmiodek@wp.pl

 

 

 

Nasz zespół to grupa pasjonatów i ekspertów w dziedzinie fizjoterapii. Każdy członek naszej drużyny to doświadczony specjalista, który oddaje się pracy z pełnym zaangażowaniem i troską o dobro pacjentów.

 

Jesteśmy gotowi dostarczyć indywidualną opiekę fizjoterapeutyczną, dostosowaną do Twoich potrzeb.

 

Wspólnie pracujemy nad poprawą Twojego zdrowia, samopoczucia i jakości życia. Poznaj nas bliżej i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc osiągnąć swoje cele zdrowotne.

Eksperci fizjoterapii - Gabinet Fizjoterapi Przemysław Miodek Częstochowa
Dominika - fizjoterapeutka w gabinecie fizjoterapii Przemysław Miodek

Dominika

Ukończyłam pięcioletnie studia z kierunku fizjoterapia i uzyskałam tytuł magistra.

 

Na co dzień pracuje z pacjentami po operacjach, kontuzjach i wszelakich urazach ortopedycznych. Pomagam również zwalczać im przeróżne dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem.

 

Wykonuje różne techniki masaży relaksacyjnych i odprężających. W przyszłości chce pracować z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowym, dlatego też uczestniczę w kursach związanych z tą dziedziną fizjoterapii.

 

Najważniejsze w mojej pracy jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Kamila

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

 

W gabinecie pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi i bólowymi, poprzez moją pracę staram się zwalczać ograniczenia ruchomości, stany bólowe i napięciowe. W swojej pracy wykorzystuje różne formy masażu, techniki powięziowe i terapię manualną.

 

Moimi pacjentami są również dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi, gdyż również pracuje jako fizjoterapeuta w szkole specjalnej.

 

Praca z dziećmi nauczyła mnie indywidualności w podejściu do pacjenta oraz empatii i szacunku do każdego człowieka.

Kamila - fizjoterapeutka w gabinecie fizjoterapii Przemysław Miodek
Marta - fizjoterapeutka w gabinecie fizjoterapii Przemysław Miodek

Marta

Jestem magistrem fizjoterapii.

 

Moja pasją jest niesienie ludziom pomocy. W pracy skupiam się na zwalczaniu dolegliwości bólowych u pacjentów, którzy borykają się z nimi na co dzień.

 

Specjalizuję się również w pracy z osobami po operacjach oraz tych, którzy doznali urazów w obrębie układu ruchu.

 

Moje umiejętności obejmują terapie blizny, terapie tkanek głębokich, terapie narzędziowe, terapie powięziowe oraz masaż leczniczy i relaksacyjny.

 

Dążę do tego, aby poprawić jakość życia moich pacjentów i pomóc im wrócić do zdrowia i pełnej sprawności.

Weronika

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie.

 

Fizjoterapia to nie tylko moja praca, to moja pasja, która ciągle mnie inspiruje i napędza do rozwoju. Na co dzień pomagam osobom doświadczającym bólu w obrębie kręgosłupa i głowy.

 

Zajmuję się także terapią blizny, zwalczając zrosty, przykurcze mięśniowo-powięziowe oraz zaburzenia ukrwienia i unerwienia danej okolicy.

 

W swojej pracy wykorzystuję terapię powięziową, narzędziową oraz masaże lecznicze i relaksacyjne.

Weronika - fizjoterapeutka w gabinecie fizjoterapii Przemysław Miodek
IMG_0696

Weronika

W gabinecie zajmuje się obsługą pacjentów na recepcji. Jestem odpowiedzialna za umawianie wizyt.

 

Przez większość czasu w pracy jestem w bezpośrednim kontakcie z pacjentami.

 

Zależy mi na tym, aby każdy czuł się zaopiekowany dlatego staram się wprowadzić miłą atmosferę, która umili wizytę.

 

Udzielam pomocy, doradzam, rozmawiam oraz wspieram.

Agata

Jestem Magistrem fizjoterapii, swoją przygodę z fizjo rozpoczęłam już od początku studiów, więc charakteryzuje mnie wieloletnia praktyka pracy z pacjentami.

 

Zajmuje się głównie fizjoterapią sportową, gdzie miałam możliwość wykazać się umiejętnościami z tego zakresu w klasie okręgowej piłki nożnej, w I lidze siatkówki kobiet, w Plus Lidze siatkówki mężczyzn oraz Kadrze Polski kobiet w Fistballu.

 

Ponadto jestem studentką elektroradiologii, gdzie poszerzam wiedzę z zakresu pełnej diagnostyki obrazowej pacjenta, by móc odpowiednio dobrać terapię.

 

W swojej pracy posługuje się głównie terapia manualna, masażami, terapią narzędziową oraz ćwiczeniami, którymi pracuje z pacjentami ortopedycznymi, pooperacyjnymi, bólowymi oraz przygotowującymi się do zabiegu.

Agata - fizjoterapeutka w gabinecie fizjoterapii Przemysław Miodek
Dominik - fizjoterapeuta w gabinecie fizjoterapii Przemysław Miodek

Dominik

Jestem magistrem fizjoterapii.

 

Moją codzienną pracę motywuje chęć niesienia pomocy pacjentom zmagającym się z różnymi dolegliwościami bólowymi i dysfunkcjami układu ruchu.

 

Pomagam również pacjentom wrócić do jak największej możliwej sprawności po zabiegach operacyjnych oraz urazach.

 

W mojej pracy korzystam z terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, terapii mięśniowo-powięziowej, a także masaży leczniczych i relaksacyjnych.

Przemysław

Po otrzymaniu tytułu magistra fizjoterapii na AWF w Katowicach i skończeniu specjalizacji z Odnowy Biologicznej, postanowiłem dalej kształcić się podyplomowo z zakresu mechanicznej diagnostyki i terapii manualnej.

 

Wybrałem głównie metodę Mc Kenziego ponieważ pozwala ona, po dobrej diagnostyce ustalić program dalszego samo leczenia przez pacjenta.

 

Profilaktyka jest najważniejsza, wszak samo „NIE GARB, SIĘ” nie wystarczy, to utrzymywanie przez nas pozycji jak najbardziej poprawnej może nas uchronić przed przykrymi dolegliwościami.

 

Od 2015 roku jestem wykładowcą w Collegium Medicum na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie, gdzie pełnię również rolę Pełnomocnika Dziekana ds. Kierunku Fizjoterapia.

Przemysław - fizjoterapeuta w gabinecie fizjoterapii Przemysław Miodek